Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 3081

Относно изхвърляне на отпадаци в контейнера за битови от фирма за оцеленяване

Начало
15.04.2024
ID:
3081

Подаден от: Ивелина Стефанова

Място/адрес: Св. Георги, ул. „Любен Каравелов“ 55, 9300 Добрич, България

Описание: Кола с регистрационен номер тх7033хт-пристига многократно с изкосена трева и я изхвърля извън контейнера за отпадаци до детска ясла която се намира на кръстовището с ул. Сан Стефано ул. Любен Каравелов ул. Люлин


Статус: В процес
Подаден от: Ивелина Стефанова

Присъединени: 0