Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 3082

Добрич мези тревни площи

Начало
16.04.2024
ID:
3082

Подаден от: Калоян Костадинов

Място/адрес: HR4H+M7 Добрич, България

Описание: Във връзка с предстоящо събитие "Добрич мези" са разположени платнища върху тревната площ, което за два три дена ще унищожи тревата. От предходни събития сме свидетели на такива случаи, след което са необходими месеци за възстановяването на тревната настилка. Днес 16.04.2024г., бяха помолени да вдигнат платнищата от тревните площи и да ги разположат върху асвалта или плочките. Молим за съдействието на община град Добрич в най-кратки срокове да отправят предписание.


Статус: В процес
Подаден от: Калоян Костадинов

Присъединени: 0