Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 3083

ул.Никола Петков

Начало
16.04.2024
ID:
3083

Предложение

Подаден от: Румяна Иванова

Място/адрес: жк.Дружба бл.11

Описание: Г-н кмета пише ви една майка която тази вечер към17.15ч можеше да загуби своя и живота на двете си деца пресичайки на пешеходната пътека на ул.Никола Петков и ул.Ал.Сивков .Когато е направен проекта съвместно с отпуснати пари от Румъния кой проектант реши да махне легналият полицай .Когато нямаше подход за детски колички и беше зададен въпроса казах че е направен проект от София .Нека сега да дойде проектанта и да пресича всяка сутрин и вечер когато си води децата на градина или на училище и види как се кара по ул. Н Петков. Никой не пази никого но на всеки му е скъп живота особено на децата му.Моля да се направи нещо докато няма пострадали деца и да не чакаме някое да загуби живота си .Все по често ми се случва да ни отнемат предимството на тази пешеходна пътека.


Статус: Приключен
Подаден от: Румяна Иванова

Оценка: 1 от 1 потребител