Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 3085

Опасни дървета

Начало
17.04.2024
ID:
3085

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Ганчо

Място/адрес: Георги Бенковски 3 вх Б

Описание: Високи и опасни дървета.Паднал голям клон.Сухо дърво.Подадени са много сигнали не са взети мерки!!!! Моля да бъдат взети нужните мерки.


Статус: Приключен
Подаден от: Ганчо

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

07.05.202415:17

Във връзка с Ваш сигнал и извършен оглед на място, Ви уведомявам, че всички дървета намиращи се на ул. "Георги Бенковски" подлежат на скелетна резитба (редуциране на короните). Предвид значителните си размери и наличие на множество кабели и комуникационни мрежи резитбата не може да бъде извършена с наличната в ОБП "Устойчиви дейности и проекти" техника, което налага подготвяне на обществена поръчка за използване услуги на арборист.


Всички видове сигнали