Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1527

Сигнал № 3088

Жалба от Студентски общежития

Начало
18.04.2024
ID:
3088

Подаден от: Марияна Шестакова

Място/адрес: Център, ул. „Калиакра“ 54, 9304 Добрич, България

Описание: Здарвейте! Подадохме жалба към Община Добрич с линк: https://signals.dobrich.bg/bg/signals/view/3033. Получих и съответно отговор от вас. Прилагам файлове jpg 1,2,3 и 4 "Жалба - от Студентски общежития", където са описани всички новоизникнали въпроси относно проблема, който засяга всички живущи в района. Моля, за коректни и точни отговори за благоустроуството и безопасността на тези общежития!


Статус: В процес
Подаден от: Марияна Шестакова

Присъединени: 0