Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 3089

Здравейте

Начало
18.04.2024
ID:
3089

Друго

Подаден от: Станислав Стефанов

Място/адрес: Ул. Каменица

Описание: Здравейте преди да преасфалтират ул. Каменица имаше изкуствени неравности за ограничение на скоростта но след това не бяха възстановени. По улицата има детска площадка и детска градина въпрос на време е да стане инцидент. Говоря за участъка между ул.Боичо Огнянов и ул. Димитър Ковачев. Моля да се вземат съответните мерки.


Статус: Приключен
Подаден от: Станислав Стефанов

Оценка: 0 от 0 потребител