Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 3091

Разбита улица

Начало
18.04.2024
ID:
3091

Свлачище/пропаднал път

Подаден от: Диян Николов

Място/адрес: Червената пръст, ул. „Вардар“ 67А, 9305 Добрич, България

Описание: Улица Росица се нуждае спешно от асфалтиране, нещо, което ни беше обещано преди 4 години, на общински съвет беше прието улицата да се ремонтира, беше изтеглен 10 милион кредит, който да покрие нашата а и други улици, но до ден днешен ремонт няма. Докога трябва да чакаме? Ние, живущите на тази част на улицата, между номер 17 и номер 25 настояваме за ясен отговор кога ще започнете ремонта?


Статус: Приключен
Подаден от: Диян Николов

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

22.04.202415:46

Участъкът от ул. "Иван Георгиев" до ул. "Никола Петков" беше ремонтиран през 2023 г. Посоченият участък се нуждае от много сериозен ремонт, за който трябва да се изготви проект. Към настоящия момент Община град Добрич не разполага със средства за изготвянето на такъв проект и за извършване на ремонта.


Всички видове сигнали