Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1527

Сигнал № 3092

Дупки локално Дружба 4

Начало
18.04.2024
ID:
3092

Улична дупка

Подаден от: Николинка Георгиева

Място/адрес: ж.к.Дружба 4

Описание: Здравейте ! От няколко месеца зее огромна дупка на локланата улица в квартал Дружба 4 между блокове 61 и 63 (точно срещу тенис кортовете в двора на бившето училище ”Дора Габе”) . Като цяло и локалната улица от блок 59 до блок 67 има нужда от запълване на дупки ,които добросъвестни граждани неколкократно запълваха доброволно ,но има все още останали такива ! Разчитаме на Вашето съдействие !


Статус: Приключен
Подаден от: Николинка Георгиева

Оценка: 1 от 1 потребител