Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 3093

Опасна дупка

Начало
19.04.2024
ID:
3093

Улична дупка

Подаден от: Искра Йорданова

Място/адрес: Добрич Център, бул. „Русия“ 82А, 9300 Добрич, България

Описание: Опасна и дълбока дупка в която ако влезе кола,изкривена джанта ще е най-малкия проблем.Посока от у-ще "Климент Охридски" точно преди пресечката за Автогара Добрич,по средата на пътното платно.


Статус: Приключен
Подаден от: Искра Йорданова

Оценка: 0 от 0 потребител