Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 311

Сигнал №311

Начало
04.11.2017
ID:
311

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „ж.к. Добротица" 18А, 9302 ж.к. Добротица, Добрич, България

Описание: Паркиране в тревните площи на междублоковото пространство.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител