Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 3135

Изоставено МПС

Начало
06.05.2024
ID:
3135

Неправилно паркиране

Място/адрес: Бул.Трети мар бл.43, вх.А

Описание: МПС с регистрационен номер ТХ 1800 ХА без да има активна застраховка Гражданска отговорност, а сигурно и без да са му платнеи данъците е паркирано от много години пред вход А на блок 43 на бул. Трети Март. Януари месец 2024г. подадох същия сигнал, беше сложен стикер с предупреждение, че колата ще бъде преместена, но така и нищо не беше направено, МПС-то все още стои пред блока без да се използва, със спаднали гуми и прашасало, заемайки полезна площ за паркиране. Моля, свършете си работата или на МПС-то да се платят данъците или да бъде преместено. Вече имам съмнения, че собственика е използвал връзки в Община Добрич, за да не го закачат! Моля свършете си работата!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител