Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 3136

Улично осветление

Начало
07.05.2024
ID:
3136

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Жулиета

Място/адрес: Рилци, ул. „Чавдар Войвода“ 36, 9307 Добрич, България

Описание: По цялата улица "Чавдар Войвода" няма улично осветление


Статус: Приключен
Подаден от: Жулиета

Оценка: 5 от 1 потребител