Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 3138

Улично осветление

Начало
07.05.2024
ID:
3138

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Христослав Иванов

Място/адрес: Балик Йовково Север, ул. „Бойчо Огнянов“ 31, 9303 Добрич, България

Описание: Уличното осветление по ул.Бойчо Огнянов от ул.Христо Ботев до ул.Каменица 4ти ден е неработещо!


Статус: Приключен
Подаден от: Христослав Иванов

Оценка: 0 от 0 потребител