Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 314

Сигнал №314

Начало
04.11.2017
ID:
314

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „ж.к. Добротица" 18Г, 9302 ж.к. Добротица, Добрич, България

Описание: Паркиране в тревните площи на междублоковото пространство.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

08.11.201711:26

При подобни нарушители е добре да се сигнализира и Полицията, защото общината не разполага с необходимия човешки ресурс за контрол по всички направления. Със създаването на Общинска полиция, ще се даде възможност Общината да контролира по-добре нарушителите на общинските наредби.


Всички видове сигнали