Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 3141

Опасен строеж

Начало
09.05.2024
ID:
3141

Опасна сграда/подлез

Подаден от: Георги Стоянов

Място/адрес: Гр. Добрич, ул. "Хан Тервел" № 158

Описание: Уважаеми господин Йорданов, В двора на ПГ по техника и строителство „М. В. Ломоносов“, от източната част на подхода към гимназията, има изоставен строеж, който с години пустее и се саморазрушава от метеорологичните условия. Районът се е превърнал в подходящо място за бездомни и наркомани. Покрай сградата ежедневно преминават учениците на училището, също така в двора на училището често се събират да играят деца. Строежът става опасен предвид мястото, където се намира. Господин Йорданов, моля за Вашето съдействие за осигуряване за безопасността на децата и гражданите, които живеят в района, ако не се планира строежът да бъде завършен, да бъде съборен. С уважение, Георги Стоянов


Статус: Приключен
Подаден от: Георги Стоянов

Оценка: 0 от 0 потребител