Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 3143

Опасно остро желязо ва пътното платно

Начало
09.05.2024
ID:
3143

Друго

Подаден от: Симеон

Място/адрес: Добрич Център, бул. „Добруджа“ 39, 9300 Добрич, България

Описание: На кръстовището на бул Добруджа и бул Добричка епопея има опасно стърчаща ламарина или желязо от някаква дупка. Предметът е опасен за здравето на пешеходците и МПС на шофьорите. Моля, в най-кратки срокове да се отстрани!


Статус: Приключен
Подаден от: Симеон

Оценка: 2 от 1 потребител