Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 3144

Сметище

Начало
10.05.2024
ID:
3144

Боклук/сметище

Подаден от: Георги Иванов

Място/адрес: Аврора 31

Описание: Вече месец чакам някой да дойде и да го обере че взе да се събира все повече Ако може този път да ми обърнете внимание и да пратите камиона да го вземе


Статус: Приключен
Подаден от: Георги Иванов

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

21.05.202410:45

Осъществена е проверка от инспектори при Община град Добрич на посочения в сигнала адрес. Пространството около посочените от Вас контейнери за ТБО в действителност беше замърсено с битови и строителни отпадъци. Площадката и теренът около контейнерите бяха почистени на 20.05.2024 г. Информирам Ви, че Община град Добрич има обявен телефон 058/604 573, на който гражданите могат да сигнализират за нарушения и да дават предложения, свързани с дейностите по третиране на битови отпадъци и поддържане чистотата на града.


Всички видове сигнали