Сигнали в Добрич днес

В процес 1029 Приключени 1585

Сигнал № 3145

дискриминация и ощетяване на работния процес на малкия бизнес

Начало
10.05.2024
ID:
3145

Предложение

Място/адрес: Добрич Център, ул. „Петко Р. Славейков“ 1, 9300 Добрич, България

Описание: Правя предложение за премахване на поставен знак В27-“Забранени са престоят и паркирането” от едната страна на улица „П. Р. Славейков“, участъка от ул. „княз Дондуков“ до улица „Генерал Цимерман“. В този участък са търговски обекти, забраната за паркиране и глобяването на клиенти, рефлектира върху бизнеса. Биват глобявани ВИК-служители, доставчици, клиенти.Патрулките идват на буркани, свирят, спират на платното, пречат на движението! Има случаи да се обадят за втора кола, за да обхванат всички.Разбирам, че клиентите и доставчиците в този участък са престъпници, но най-потърпевши са работещите фирми!Правя предложение, най-евтиното за общината, да се премахне знака в посока от кръстовището на ул."Г Цимерман" към ул."Княз Дондуков" или да се преустрои част от тротоара от страна на автогарата.


Статус: Приключен

Оценка: 1 от 1 потребител