Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 3147

за дърво което е опасно за моето семейство

Начало
10.05.2024
ID:
3147

Въпрос

Подаден от: Живка Дончева Стоянова

Място/адрес: ЖК Строител37

Описание: Дървото е висок бор ,отказвате да го отрежете поне го окастрете.Защо отрязахте 2 липи на същата улица които,са здрави .Или които плаща той диктува правилата,


Статус: Приключен
Подаден от: Живка Дончева Стоянова

Оценка: 1 от 1 потребител