Сигнали в Добрич днес

В процес 1029 Приключени 1585

Сигнал № 3148

Хигиенна сеч

Начало
11.05.2024
ID:
3148

Място/адрес: Бул. "Трети Март" - 12

Описание: Прекрасни дървета се зеленеят по булеварда. За природата съм, но за съжаление в домовете ни по ниските етажи не успява да влезе и един слънчев лъч. По мое мнение няма да е зле да се извърши подкастяне и оформяне на дърветата, за да може все пак да се радваме и на слънцето не само на дърветата.


Статус: В процес

Присъединени: 0