Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 3153

Опасно надвиснало дърво над пешеходната алея в парк "Св. Георги"

Начало
12.05.2024
ID:
3153

Друго

Подаден от: Галин Ангелов

Място/адрес: Червената пръст, ул. „Батовска“ 9, 9305 Добрич, България

Описание: Опасно надвиснало дърво над пешеходната алея в парк "Св. Георги", на около 50м след подлеза, свързващ парка и паметника "Хан Аспарух", в посока кв. "Добротица".


Статус: Приключен
Подаден от: Галин Ангелов

Оценка: 0 от 0 потребител