Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 3156

Зелени площи

Начало
13.05.2024
ID:
3156

Боклук/сметище

Подаден от: Диян

Място/адрес: Добрич Център, бул. „3-ти март“ 40Д, 9300 Добрич, България

Описание: Тази зона около бул.Трети март и ул Сан Стефано не е косена тревата нито един път за този пролетен сезон.


Статус: Приключен
Подаден от: Диян

Оценка: 0 от 0 потребител