Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 3159

Относно чистотата на езерото в градския парк Св. Георги

Начало
13.05.2024
ID:
3159

Боклук/сметище

Подаден от: Нина Бусари

Място/адрес: Езерото между р-т Лебеда и скейт парка

Описание: Здравейте, въпреки скорошното почистване на езерата, които бяха изпразнени и изтъргани от тинята преди около месец, вчера намерихме две огромни сметищни петна във второто езеро, в което са бялата и черна лястовички. Освен пролетното почистване би трябвало да има и някаква текуща поддръжка, защото тези участъци, единият от които гарниран и с мъртва птица, не могат да останат така през лятото от чисто хигиенни причини (а силното увреждане на естетическото преживяване в парка се разбира от само себе си). Прилагам снимки.


Статус: Приключен
Подаден от: Нина Бусари

Оценка: 0 от 0 потребител