Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 3187

Нужда от детска площадка!

Начало
24.05.2024
ID:
3187

Предложение

Място/адрес: https://maps.app.goo.gl/BaZuTJ4mf6kUe1GE6

Описание: Голямо междублоково пространство,което както гледам е забравено от община Гр. Добрич. На това голямо и хубаво място има единствено бурени и тенис маса на поне 50г. В района има доста деца,които със сигурност биха били щастливи(а и техните родители),ако няма да им се налага да обиколят целия квартал "Балик" за да намерят площадка на която да си играят спокойно. Моля общината да поеме тази отговорност за построяването на детска площадка. Ще приложа прости примери намерени в интернет и се надявам скоро тук на това място да има площадка.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

19.06.202413:37

Във връзка с Ваш сигнал, Ви уведомявам, че през последните две години са изградени общо 8бр. нови детски площадки, 3 от които са разположени в централна градска част, а останалите в кварталите на града. Реалните възможности на общинския бюджет за инвестиции със собствени бюджетни средства са ограничени. В плановете на Община град Добрич за 2024 г., е предвидено финансиране за изграждането на 4бр. детски площадки на територията на града. За благоустрояване на жилищни квартали и изграждане на нови детски и спортни площадки, както и за доставка на нови уреди и съоръжения Община град Добрич търси възможности, чрез привличане на спонсори или включване в проекти, с които се кандидатства за външно финансиране по оперативни програми


Всички видове сигнали