Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 3198

Изоставен автомобил

Начало
29.05.2024
ID:
3198

Неправилно паркиране

Място/адрес: ж.к. Дружба III, ж. к. Дружба III 39Г, 9305 Добрич, България

Описание: Здравейте, В началото на месец март Ви писах за изоставен автомобил Фолксваген ТХ4976АК, който стои там от много месеци, който пречи и на гаражите и на движението. Вече би трябвало да е изтекъл срока за прегледа, но стикер с предупреждение няма залепен и този автомобил продължава да пречи. Вижда се, че не е местен от много време, вече и гумите му са спаднали от стоене.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител