Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 3209

почистване на тревни площи

Начало
03.06.2024
ID:
3209

Подаден от: Мартин Стоянов

Място/адрес: жк. Балик блок 17, вх. В, ет.3, ап. 9

Описание: Здравейте, използвам масива за подаване на сигнали и жалби. Пиш Ви във връзка с неизкосена трева. Тревните площи са обрасли с разстителност. Има нашествие на кърлежи и е много неприятно. Това се намира в района на новото обръщало и блок 17 пред него. като се започне от малките към големите букви. В задната част на блока са почистили тревата, но отпред вече седмица стой и никой не идва. Моля да вземете мерки, в тревните площи има много кърлежи!


Статус: В процес
Подаден от: Мартин Стоянов

Присъединени: 1