Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 3212

Забрана за движиние на ел.превозни средства по пешиходната зона на ЦГЧ

Начало
03.06.2024
ID:
3212

Предложение

Подаден от: Валентин Тодоров

Място/адрес: ЦГЧ

Описание: Добър ден. Имам предложение да се забрани предвижването по пешеходната зона на центъра с ел.превозни средства. Разни хлапета "хвърчат" с тротинетки и моторчета между хората,нагли са и никой не взема мерки за това. Днес две хлапета на видима възраст 18-20 години щяха да се блъснат в бебешката количка на сина ми докато се разхождаме. Моля да се вземат необходимите мерки както от Ваша страна така и от страна на МВР и Общинска полиция,докато не е станало късно и някой не е пострадал. Благодаря предварително.


Статус: Приключен
Подаден от: Валентин Тодоров

Оценка: 0 от 0 потребител