Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 3215

Премахване на дърво

Начало
03.06.2024
ID:
3215

Предложение

Подаден от: Диян

Място/адрес: Свети Георги Градски Парк, Комплекс Лебед, Св. Георги, 9300 Добрич, България

Описание: В градски парк до островчето пред ресторант Лебед има голямо дърво черница. Дървото със своите плодове замърсява стълбите към островчето. На самата алея преминаването става много трудно всеки се пази да не настъпва черниците по земята.


Статус: Приключен
Подаден от: Диян

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

19.06.202413:35

Във връзка с Ваш сигнал и извършен оглед на място, Ви уведомявам, че замърсяването на настилката и подхода към "островчето" не са предпоставка за премахване на дървесния вид от род Черница. Предвид изложеното считам, че не са налице обстоятелства и нормативни основания, които да налагат резитба на посоченото дърво.


Всички видове сигнали