Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 3219

Сигнал за рекет от служители на чистотата

Начало
04.06.2024
ID:
3219

Подаден от: ивелин иванов

Място/адрес: А,Стоянов 3 опсо

Описание: отново непочистени кофи буклуци около тях на ул,А,Стоянов 3 бивше ОПСО има една кофа която се хвърля във вторник и четвъртак във този двор има 30 фирми и е сложена само една кофа при разговора ми със работниците на чистотата да почистят около кофата ми поискаха 20лв за да почиетят при отказа ми да им платя оставиха буклука отвън моля община добрич да вземе мерки да сложи пони още две кофи и ли да се хвърлит поне три пъти във седмицата благодаря предварително за отделеното време ,


Статус: В процес
Подаден от: ивелин иванов

Присъединени: 0