Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 3223

Предпоставка за ПТП

Начало
04.06.2024
ID:
3223

Неправилно паркиране

Подаден от: Ангел Атанасов

Място/адрес: Южна промишлена зона, бул. „25-ти Септември“ 2, 9302 Добрич, България

Описание: Ускорителната лента,която е за включване от околовръстен път към бул. 25-ти септември е превърната в паркинг


Статус: Приключен
Подаден от: Ангел Атанасов

Оценка: 0 от 0 потребител