Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 3270

Опасно дърво

Начало
16.06.2024
ID:
3270

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Михаил Илиев

Място/адрес: Градски парк Свети Георги

Описание: Здравейте, има опасно дърво, надвиснало над основната алея в градски парк "Свети Георги", която е успоредна на булевард "25-ти септември". Намира се недалеч от паркинга до паметника при ресторант "Лебед" в посока Добротица. Дървото е с дебел ствол и при падане е възможно да се стигне до фатален инцидент с пешеходци. Трябва да бъде свалено и премахнато. Моля да се вземат необходимите мерки и да получа отговор по имейл.


Статус: В процес
Подаден от: Михаил Илиев

Присъединени: 0