Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 3272

Две изсъхнали дървета на ъгъла на ул. Отец Паисий и ул. Даме Груев.

Начало
16.06.2024
ID:
3272

Друго

Подаден от: Станислав

Място/адрес: Русия 1, ул. „Охрид“ 2, 9300 Добрич, България

Описание: Две изсъхнали дървета на ъгъла на ул. Отец Паисий и ул. Даме Груев. Точно зад бутката за вестници преди подлеза на ул. Отец Паисий (виж снимките). Моля, да се премахнат, опасни са за здравето на минувачите.


Статус: Приключен
Подаден от: Станислав

Оценка: 5 от 1 потребител