Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 3274

Коритото на р. Сухата река в градския парк е обрасло с два метра храсти

Начало
16.06.2024
ID:
3274

Подаден от: Станислав

Място/адрес: Св. Георги, ул. „Генерал Колев“ 94, 9300 Добрич, България

Описание: Точно преди 10 години Добрич пострада от невиждано наводнение. Една от причините бяха непочистените корита на река Сухата река. Не разбирам как е възможно коритото в градския парк цялото да е пълно с храсти по 2-3 метра точно в дъждовния сезон?! Нека приоритетно да се почисти цялото корито. Моля, приоритетно


Статус: В процес
Подаден от: Станислав

Присъединени: 2