Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 3275

Дупки

Начало
17.06.2024
ID:
3275

Улична дупка

Подаден от: galin dimitrov

Място/адрес: жк.дружба 4 бл.60 вх.в ап.6

Описание: Здравейте , Имаме проблем пред паркинга на жилищното пространсто има няколко дълбоки дупки моля за вашето съдеиствие


Статус: Приключен
Подаден от: galin dimitrov

Оценка: 0 от 0 потребител