Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 3278

Изоставен автомобил

Начало
17.06.2024
ID:
3278

Неправилно паркиране

Подаден от: Диана Митева

Място/адрес: Жк. Дружба 2,бл. 15,вх. Е

Описание: Здравейте! Пред блок 15 на Дружба 2 от години има паркиран неизползваем автомобил TX8046AM. След извършена проверка в ГФ автомобилът няма валидна застраховка ГО. Моля да бъде премахнат понеже пречи.


Статус: Приключен
Подаден от: Диана Митева

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

25.06.202411:30

Моторно превозно средство, на което не е заверен знакът за технически преглед за повече от три месеца от определената му дата за следващ преглед за проверка на техническата му изправност, в случай че се намира върху държавна или общинска собственост е излязло от употреба. В случая не са минали три месеца от последната дата за преглед.


Всички видове сигнали