Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 3280

Неработещо улично осветление

Начало
17.06.2024
ID:
3280

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Тодор Дралчев

Място/адрес: Ропотамо 31

Описание: И днес-17.06.2024г. не се намери електротехник, който да поправи уличното осветление на ул.Ропотамо.Може да е просто един предпазител,фото реле или някой контактите.Ако не ви достига квалификационен капацитет,просто ми звъннете.Но нищо правенето не решава проблемите.


Статус: Приключен
Подаден от: Тодор Дралчев

Оценка: 1 от 1 потребител