Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 338

Сигнал №338

Начало
08.12.2017
ID:
338

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Георги Кирков“ 13Г, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Служителите на фирма ПАТО системно не признават правилата за движение, като спират на тротоарите, разрушавайки бордюрите и изобщо действат както им хареса, без да се съобразяват нито с пешеходците, нито с когото и да било. Докога?!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

11.12.201709:17

Под жилищния блок на „Г. Кирков“ 13 има гаражи и затова този тротоар е преходен. Преминаването през него с автомобил не е нарушение. Ако станете свидетел на неправилно паркиране върху тротоара, моля, съобщете на телефон 112, за да бъде установено нарушението от Полицията, която има право да контролира съгласно Закона за движение по пътищата.


Всички видове сигнали