Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 34

Сигнал №34

Начало
28.09.2016
ID:
34

Друго

Място/адрес: ул. „Път III“ 21, 9305 Добрич, България

Описание: почистване на улицата обрасла е в треви стълбовете не се виждат от влечащи храсти


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител