Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 35

Сигнал №35

Начало
04.10.2016
ID:
35

Място/адрес: ул. „Иван Вазов“ 28, 9300 Добрич, България

Описание: Тъй като системата не ми позволява по друг начин да въведа запитването/сигнала си, нанасям своя адрес. Родител съм на дете, посещаващо една от детските градини в нашия град. Днес от приложението в сайта за менюто в детската градина, видях нещо, което не намирам за редно. В закуската на децата е включена филия с колбас. Какви хранителни свойства може да има един колбас, още повече да се предлага на деца за закуска - не е здравословно или полезно. Моля за Вашата намеса относно това недоразумение


Статус: В процес

Присъединени: 0