Сигнали в Добрич днес

В процес 1046 Приключени 1594

Сигнал № 359

Сигнал №359

Начало
23.01.2018
ID:
359

Свлачище/пропаднал път

Място/адрес: ул. „Райко Цончев“, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: За пореден път имаме "удоволствието" да се наслаждаваме на "ремонтните дейности" на ВиК-Добрич...


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител