Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 36

Сигнал №36

Начало
04.10.2016
ID:
36

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Цар Освободител“ 644, 9303 Добрич, България

Описание: Паркирани два каравана на пешеходна пътека Под каравана вързано куче Което лае И плаши деца Покрай куче е мръсотия От испражнения Основния път е разбит И всичко това пречи на живущи


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

11.11.201615:27

Осъществена е проверка от инспектори "Опазване на околната среда" на посочения терен ж.к. "Балик" бл. 55. Установено е наличието та два броя каравани в зелените площи на ж.к. "Балик", бл. 55 и наличие на куче (1 брой). На собственика на караваните и кучето е връчен констативен протокол със задължително предписание да отстрани превозните средства и животното от терена общинска собственост. При неизпълнение на предписанието, Община град Добрич ще предприеме административно-наказателни действия срещу лицето. Информираме Ви, че за осъществяване на по-бърза, добра и ефективна комуникация, Община град Добрич е обявила телефон 058/604 573, на който гражданите могат да сигнализират за нарушения и да дават предложения.


Всички видове сигнали