Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1527

Сигнал № 361

Сигнал №361

Начало
26.01.2018
ID:
361

Замърсяване на въздуха/индустриална миризма

Място/адрес: ул. „Росица“ 8, 9305 Червената пръст, Добрич, България

Описание: Мръсен въздух, прахови частици от горене на неизвестни елементи и въглища, не може да се диша зимните месеци. Моля да бъде измерена чистотата на въздуха дали е в нормите. Измерването да бъде няколко пъти за 24 часа.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

02.02.201817:49

Исканата от Вас информация може да откриете на страницата на РИОСВ-Варна, относно информация за качеството на атмосферния въздух. В ежедневният бюлетин се вижда информация само за общини с превишени прагови стойности на вредни вещества в атмосферния въздух, след като не излиза информация за град Добрич, означава че няма превишени норми в съдържанието на атмосферния въздух.


Всички видове сигнали