Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 37

Сигнал №37

Начало
04.10.2016
ID:
37

Неправилно паркиране

Място/адрес: ж.к. Балик 55-Б, 9303 Добрич, България

Описание: Тротуар зает от паркирани каравани Този сигнал подаван няколко пъти И всичко на никъде До кога ще продължава това безобразие Или управници се интересуват само от централната част на града А


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

11.11.201615:27

Осъществена е проверка от инспектори "Опазване на околната среда" на посочения терен ж.к. "Балик" бл. 55. Установено е наличието та два броя каравани в зелените площи на ж.к. "Балик", бл. 55 и наличие на куче (1 брой). На собственика на караваните и кучето е връчен констативен протокол със задължително предписание да отстрани превозните средства и животното от терена общинска собственост. При неизпълнение на предписанието, Община град Добрич ще предприеме административно-наказателни действия срещу лицето. Информираме Ви, че за осъществяване на по-бърза, добра и ефективна комуникация, Община град Добрич е обявила телефон 058/604 573, на който гражданите могат да сигнализират за нарушения и да дават предложения.


Всички видове сигнали