Сигнали в Добрич днес

В процес 1046 Приключени 1594

Сигнал № 377

Сигнал №377

Начало
04.02.2018
ID:
377

Свлачище/пропаднал път

Място/адрес: ул. „Осъм“ 1А, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Огромни дупки


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител