Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Сигнал № 38

Сигнал №38

Начало
06.10.2016
ID:
38

Улична дупка

Място/адрес: ул. „Отец Паисий“ 100, 9300 Добрич, България

Описание: Дупка с големина колкото да влезе половин гума - в платното за ул. "Поп Богомил". Откъм "П. Богомил" пък, в посока "Отец Паисий:, ОТ МЕСЕЦИ зее дупка която инстинктивно кара водачите да свият вляво, което пък е опасно и е предпоставка за ПТП!!!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител