Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 392

Сигнал №392

Начало
13.02.2018
ID:
392

Свлачище/пропаднал път

Място/адрес: ул. „Оп. Димитър Ковачев“ 19, 9303 Балик Йовково Север, Добрич, България

Описание: Точно на кръстовището на Емона и Оп.Димитър Ковачев има шахта на мръсен канал, пътя около която е доста пропаднал. От вчера 12.02.2018 капакът на шахтата стои полуотворен и изкривен към самата шахта. Има предпоставка за ПТП.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител