Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 40

Сигнал №40

Начало
06.10.2016
ID:
40

Неправилно паркиране

Място/адрес: бул. „Русия“ 75, 9300 Добрич, България

Описание: Целодневно паркирани МПС-та и присъствие на хора около тях, по платното! Налагало се е да спирам за да изчакам напушените индивиди да се отдръпнат от пътя. Не виждам да има табели или маркировка позволяваща паркиране. КАТ, какво правим?


Статус: В процес

Присъединени: 0