Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 401

Сигнал №401

Начало
23.02.2018
ID:
401

Повреден мост

Място/адрес: 9701, 9301 Добрич, България

Описание: опасен мост/надлез; има опасност парчета от моста да паднат върху превозни седства; арматурата се вижда, изключително лошо състояние, неподдържан, нужда от незабавен ремонт


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

02.03.201816:50

Околовръстният път на град Добрич е път II-97 от републиканската пътна мрежа и не е собственост на Община град Добрич, а е държавна собственост, като се поддържа от АПИ /Агенция пътна инфраструктура/. Мостовото съоръжение и целия пътен възел са част от този път. През изминалата 2017 г., Агенцията започна ремонт на пътя, който ще продължи и през настоящата 2018 година, като в ремонта е предвиден и пътния възел.


Всички видове сигнали