Сигнали в Добрич днес

В процес 1037 Приключени 1524

Сигнал № 42

Сигнал №42

Начало
06.10.2016
ID:
42

Свлачище/пропаднал път

Място/адрес: бул. „Добруджа“, 9300 Добрич, България

Описание: Точно в завоя, мостът е пропаднал ОТ ГОДИНИ и тротоар буквално липсва. Нужни са паркур умения за да се преодолее трасето! А дневно оттам минава маса народ. На самото платно пък вече асфалта поддава и шахтите изпъкват. Понякога се чудя защо АПИ изобщо съществува, след като контролът в гр. Добрич е минимален? (да не казвам че хич го няма...)


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

17.10.201616:47

Участъкът, който е обект на сигнала, действително е опасен за пешеходци. За да се избегнат инциденти са поставени преградни пана, които не позволяват достъп до компрометирания участък. Община град Добрич търси най-доброто решение, за да може да бъде укрепена конструкцията на моста и да се възстанови проходимостта на тротоара за пешеходци.


Всички видове сигнали