Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 424

Сигнал №424

Начало
11.03.2018
ID:
424

Замърсяване на въздуха/индустриална миризма

Място/адрес: ул. „Любен Станчев“, 9302 Южна промишлена зона, Добрич, България

Описание: Блатото,което се образува до бл.21 отново е пълно с кървави и фекални води. Миризмата е ужасна а е все още студено. Проблема е от години. Моля вземете мерки.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител